L İ M O N

TEKNOLOJİ

Haberler

Aysira Gelinlik Satış Noktası Portali

Aysira Gelinlik, 2017 yılı son çeyreğinde kullanmakta oldukları Nebim Winner uygulamasın faydalı ömrünü tamamlamasıyla birlikte günün ihtiyaçları ve gereksinimleri nedeniyle Nebim V3 Erp 'ye geçişi başarılı bir şekilde gerçekleşmiş oldu.

Projede gerçekleştirdiğimiz verimlilik analizleri sonucu ihtiyaçlar doğrultusunda Aysira 'nın toptan müşterilerine doğrudan ve hızlı bir şekilde envanter bilgilerine erişmelerinin önemi tespit edildi.

Aysira Satış Noktası Portaliyle birlikte firma gerek telefon trafiği gerekse harcamış olduğu insan kaynağı yükünden kurtulmuş oldu. Portalin en önemli özellikleri arasında IT departmanı tarafında sorunsuz ve etkili bir şekilde yönetilebiliyor olması yer alıyor. Portale erişen satış noktalarının kontrolü ve görüntüleyebilecekleri veriler IT departmanı tarafından yönetim paneli üzerinden rahatça seçilebilmektedir.

Ekran Görseli 1 Ekran Görseli 2

E-Belge Uygulamalarına Dahil Edilen Yeni Mükellef Grupları

E-Fatura uygulamasına kayıtlı kullanıcılar için e-İrsaliye uygulamasına zorunlu olarak geçişte 2021 ve müteakip yıllar cirosu 10 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflerin izleyen yılın yedinci ayı başından itibaren E-İrsaliye uygulamasına geçiş zorunluluğu başlamaktadır.

01.03.2022 itibariyle 2.000 TL yi aşan faturaların e-arşiv olarak düzenlenmesi gerekmektedir. Ayrıca Tüm firmalarımızın dikkat etmesi gereken husus; 01.03.2022 tarihinden itibaren tarafınıza düzenlenmiş faturaların 2000 TL yi aşması halinde E-Arşiv olarak düzenlenmiş fatura olması gerekmektedir. Kağıt faturaları lütfen kabul etmeyiniz.

Kocaelispor Nebim V3'lü

Kocaeli'nin köklü spor kulübü Kocaelispor, mağazalarında Nebim V3'ü kullanmaya başladı. Yakın zamanda Kocaelispor Stadyumu önünde, müsabaka günleri stand üzerinden de mobil satışa başlanacak.

Üretici Firmalar İçin Tedarik ve Üretim Süreçlerinin Uçtan Uca Yönetimi

Doğru zamanda doğru maliyetle doğru ürünü üretmek için; Nebim Üretim’in uçtan uca tanımlama, planlama ve yönetme fonksiyonlarını kullanarak kayıp kaçaklarını minimuma indirip işletme karlılığınızı arttırabilir ve müşterileriniz için vazgeçilmez bir tedarikçi olabilirsiniz.